Zabudowy samochodów

Codziennie przewożą Państwo narzędzia, drobne detale, kable, liny, butle i wiele różnych elementów niezbędnych w Państwa pracy. Po dojechaniu na miejsce wiele cennych minut tracą Państwo na odszukanie potrzebnego sprzętu, który podczas transportu niekontrolowanie przemieszcza się i tworzy niebezpieczny bałagan w samochodzie. My wiemy, że tak właśnie jest, dlatego, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy funkcjonalny, estetyczny, stabilny, bezpieczny system zabudowy pojazdów serwisowych, dzięki któremu narzędzia i materiały są odpowiednio chronione podczas transportu. Dodatkowym atutem, o którym dziś nie wolno zapominać, jest profesjonalny wizerunek Państwa firmy w oczach Państwa klientów.

W zabudowanym pojeździe wszystko jest na właściwym miejscu. Drobne elementy oraz potrzebne do pracy materiały przechowywane są w szafach, szufladach, kasetach czy też wannach regałowych, zamontowanych zgodnie z Państwa potrzebami i wymaganiami.Wszystko na wyciągnięcie ręki i zawsze w tym samym miejscu. Praca staje się przyjemnością. Nie tracą już Państwo cennych minut na poszukiwania potrzebnych materiałów.

Dzięki zabudowie nadają Państwo wszystkim narzędziom i materiałom stałe miejsce w pojeździe. Niczego nie potrzeba przekładać ani wykładać żeby dotrzeć do konkretnych elementów. Ładunek przewożony jest stabilnie i bezpiecznie, nie przemieszcza się i nie niszczy podczas transportu, ponieważ system minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia.Zamki zabezpieczają narzędzia przed dostępem osób niepożądanych.

To, że pierwsze wrażenie często może być decydujące dla klienta, to maksyma, z którą wszyscy stale się spotykamy. Dotyczy to w takim samym stopniu pojazdów serwisowych jak i jakości wykonanej pracy. Zabudowa pojazdu pomoże Państwu zaprezentować się klientowi jako kompetentny i profesjonalny wykonawca, z którym warto podjąć współpracę. W czasach bezwzględnej konkurencji inwestowanie we własny profesjonalny wizerunek jest niezbędne.

Jeżeli istnieje pomysł na zabudowę pojazdu, projekt wchodzi w fazę planowania. Tworzy się wizualizację zabudowy zgodnie z wymiarami i planuje z Państwem szczegóły. Na tym etapie sprawdzone zostają możliwości techniczne realizacji określonych zleceń i względnie przedyskutowane zostają zmiany, dotyczące zestawienia i kompletacji zabudowy.

Zabudowa pojazdu jedynie wtedy spełnia swoje właściwe zadanie jeżeli zostanie ona fachowo i umiejętnie zamontowana w pojeździe.

  • zdjecie1
  • zdjecie2
  • zdjecie3
  • zdjecie4
  • zdjecie4
  • zdjecie4